Imou

Imou je značka od Dahua Technology pre spotrebiteľské produkty IoT a je založená na „Dahua Heart of City (HOC)“, pričom sa zameriava na novú stratégiu pre globálny trh s cieľom poskytovať spotrebiteľom vysoko kvalitné produkty a služby.

Imou poskytuje používateľom obchodný systém „3 v 1“, ktorý zahŕňa Imou Cloud, inteligentné zariadenia a inteligentné technológie. Imou, je navrhnutá pre domácich používateľov a používateľov malých a stredných podnikov (SMB), poskytuje komplexné inteligentné riešenia pre rôzne situácie. Otvorená cloudová platforma umožňuje integráciu tretích strán, vďaka čomu je Imou ideálny na budovanie inteligentných ekosystémov a vytvára väčšiu hodnotu pre partnerov a používateľov.

Home
Systém Imou sa ľahko nastavuje a pripája vďaka kompatibilite SmartHome. Systém Imou, ktorý poskytuje nepretržitú bezpečnosť, ponúka spoľahlivosť a funkcie na profesionálnej úrovni. Imou vám dáva pokoj, ktorý hľadáte.

Podnikanie
Teraz je čas na profesionálny systém Imou, ktorý udrží vašu firmu v bezpečí. Systém Imou, ktorý sa dá ľahko pridať k existujúcemu bezpečnostnému systému alebo nastaviť samostatne, je tou najlepšou voľbou.

Zobrazených 1–16 z 39 výsledkov