Wifi IP kamera Dahua Imou Bullet 2 Pro 2Mpx IPC-F26FEP-D

72.90 s DPH

Wifi IP kamera Dahua Imou Bullet 2 Pro 2Mpx obsahuje vstavaný mikrofón, reproduktor, Spotlight, slot pre microSD karty, 110dB siréna, nočné videnie až do 30 metrov, Imou App: iOS, Android v slovenskom a českom jazyku, Wi-Fi:IEEE802.11b/g/n, Dual Antena, ONVIF (Profile S), kompresia H.265/H.264, 8x digitalny zoom, kovové prevedenie.

Skladom - ihneď k dodaniu

Porovnať
Katalógové číslo: IPC-F26FEP-D Kategórie: ,

Popis

Wifi IP kamera Dahua Imou Bullet 2 Pro 2Mpx obsahuje vstavaný mikrofón, reproduktor, Spotlight, slot pre microSD karty, 110dB siréna, nočné videnie až do 30 metrov, Imou App: iOS, Android v slovenskom a českom jazyku, Wi-Fi:IEEE802.11b/g/n, Dual Antena, ONVIF (Profile S), kompresia H.265/H.264, 8x digitalny zoom, kovové prevedenie.

 • 2 Mpx rozlíšenie 
 • Aplikácia pre iOS, Android v slovenčine a češtine
 • Vstavaný reflektor – držte nevítaných návštevníkov ďaleko od vášho domova
 • Cloudová služba – živé video, úložisko a ďalšie
 • Vstavaný mikrofón a reproduktor – obojstranná komunikácia
 • Slot pre Micro SD kartu – podporuje až 256 GB lokálneho úložiska
 • IP67 – odolný voči vode a prachu
 • Upozornenie na alarm – okamžité upozornenia na váš mobilný telefón, keď je zistená udalosť
 • Wi-Fi pripojenie – IEEE802.11b/g/n (2,4 GHz)

Detekcia pohybu a osôb

Výkonná technológia spracovania obrazu rýchlo nájde ľudské ciele v objektoch a okamžite odošle upozornenie na váš smartfón, čo vám umožní sledovať, na čom záleží, bez toho, aby ste dostávali nepríjemné falošné upozornenia.

Vstavané reflektory

Keď kamera zaznamená vniknutie pomocou vstavaných reflektorov, Bullet 2E aktívne drží nevítaných návštevníkov ďaleko od toho, čo vás zaujíma, skôr, než si ich všimnete.

Nahrávanie zvuku

Zabudovaný mikrofón s potlačením šumu zachytí čistý zvuk až na vzdialenosť 5 metrov. Teraz môžete vidieť a počuť, čo sa deje na vašom dvore bez ohľadu na to, kde sa nachádzate.

Ochrana 24/7

S funkciou infračerveného nočného videnia, ktorá sa automaticky prepína podľa svietivosti a vzdialenosť IR nočného videnia je 30 m. Chráňte svoju rodinu vo dne v noci.

Alarm notifikácie

Posiela okamžité upozornenia na váš smartfón vždy, keď zaznamená pohyb, vďaka čomu budete mať prehľad o tom, čo sa deje doma, alebo vo vašej firme, odkiaľkoľvek.

Odolný voči poveternostným vplyvom

Navrhnutý pre vonkajšie použitie v ktoromkoľvek ročnom období. S krytím IP67 odolný voči poveternostným vplyvom, vydrží daždivé, slnečné, búrlivé a dokonca aj zasnežené dni. Spoločne vám bezpečnostná kamera poskytuje bezstarostnú ochranu počas celého roka.

Externé vodotesné resetovacie tlačidlo

Dvakrát stlačte tlačidlo reset, aby ste vstúpili do režimu jednoduchého AP režimu, stlačením a podržaním na 10 sekúnd resetujte kameru. Nie je potrebné otvárať kryt a obsluha je pohodlnejšia.

Viac možností uloženia

Vďaka viacerým možnostiam ukladania si môžete vybrať, kam chcete svoje nahrávky uložiť. WiFi kamera môže dokonca uložiť na všetky tri miesta súčasne pre dodatočnú zálohu v prípade poškodenia kamery, alebo zlyhania siete.

Aplikácia Imou life

Vzdialené prezeranie, kedykoľvek a kdekoľvek. Podpora mobilného zariadenia a počítača. Plná podpora viacerých jazykov vrátane slovenčiny a češtiny. S Imou life APP môžete zachytávať, ukladať, chrániť a zdieľať to, čo je pre vás cenné.

Aplikáciu pre Android a iOS si možete stiahnúť tu:

Obsah balenia:

 • kamera Imou Bullet 2 Pro 2Mpx
 • užívatelský manuál 
 • napájací adaptér
 • balík skrutiek
 • šablóna pre montáž
 • vodotesný konektor

Ďalšie informácie

Typ produktu

Typ technológie

,

Kódovanie

,

Inteligentné funkcie

, , , ,

Napájanie

Podpora kariet

Zväčšenie

Wi-Fi prepojenie

Podpora

Aplikácia

,

Rozlíšenie

Stupeň krytia

Prostredie

Výrobca

Hmotnosť

Rozmery

Záruka

Certifikáty

,

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Wifi IP kamera Dahua Imou Bullet 2 Pro 2Mpx IPC-F26FEP-D”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *