Wifi kamera Dahua Imou Bullet 2C-D IPC-F22P-D

37.90 s DPH

Imou wifi kamera Bullet 2C poskytuje 2Mpx živé monitorovanie s 2,8 mm objektívom a podporuje kompresiu H.264. Human Detection vám umožňuje sledovať, na čom záleží, bez toho, aby ste dostávali nepríjemné falošné upozornenia. Vďaka certifikácii IP67 je možné kameru používať vonku za rôznych poveternostných podmienok.

Vypredané

Porovnať
EAN: 6971927235568 Katalógové číslo: IPC-F22P-D Kategórie: ,

Popis

Imou wifi kamera Bullet 2C poskytuje 2Mpx živé monitorovanie s 2,8 mm objektívom a podporuje kompresiu H.264. Human Detection vám umožňuje sledovať, na čom záleží, bez toho, aby ste dostávali nepríjemné falošné upozornenia. Vďaka certifikácii IP67 je možné kameru používať vonku za rôznych poveternostných podmienok.
 • 2 Mpx Full HD
 • Aplikácia pre iOS, Android v slovenčine a češtine
 • Cloudová služba – živé video, úložisko a ďalšie
 • Inteligentné sledovanie – automaticky sleduje pohybujúce sa objekty
 • Zabudovaný mikrofón
 • Slot pre Micro SD kartu – podporuje až 256 GB lokálneho úložiska
 • IP67 – odolný voči vode a prachu
 • Upozornenie na alarm – okamžité upozornenia na váš mobilný telefón, keď je zistená udalosť
 • Wi-Fi pripojenie – IEEE802.11b/g/n (2,4 GHz)

Detekcia pohybu a osôb

Výkonná technológia spracovania obrazu rýchlo nájde ľudské ciele v objektoch a okamžite odošle upozornenie na váš smartfón, čo vám umožní sledovať, na čom záleží, bez toho, aby ste dostávali nepríjemné falošné upozornenia.

Nahrávanie zvuku

Zabudovaný mikrofón s potlačením šumu zachytí čistý zvuk až na vzdialenosť 5 metrov. Teraz môžete vidieť a počuť, čo sa deje na vašom dvore bez ohľadu na to, kde sa nachádzate.

Vstavaný Wi-Fi hotspot

Bullet 2C-D 1080P podporuje režim soft AP, takže môžete streamovať video a prehrávať nahrávky aj keď nemáte pripojenie k internetu.

Externá duálna anténa

Kamera s dvoma anténami, ktorá sa môže pochváliť schopnosťou prenikať cez stenu a brániť rušeniu, ľahko zvláda prenos na veľké vzdialenosti. Užite si istotu pri inštalácii kamery pri prednej bráne, alebo vo vašom dvore pri zachovaní stabilného a spoľahlivého pripojenia.

Ochrana 24/7

S funkciou infračerveného nočného videnia, ktorá sa automaticky prepína podľa svietivosti a vzdialenosť IR nočného videnia je 30 m. Chráňte svoju rodinu vo dne v noci.

Alarm notifikácie

Posiela okamžité upozornenia na váš smartfón vždy, keď zaznamená pohyb, vďaka čomu budete mať prehľad o tom, čo sa deje doma, alebo vo vašej firme, odkiaľkoľvek.

Odolný voči poveternostným vplyvom

Navrhnutý pre vonkajšie použitie v ktoromkoľvek ročnom období. S krytím IP67 odolný voči poveternostným vplyvom, vydrží daždivé, slnečné, búrlivé a dokonca aj zasnežené dni. Spoločne vám bezpečnostná kamera poskytuje bezstarostnú ochranu počas celého roka.

Externé vodotesné resetovacie tlačidlo

Dvakrát stlačte tlačidlo reset, aby ste vstúpili do režimu jednoduchého AP režimu, stlačením a podržaním na 10 sekúnd resetujte kameru. Nie je potrebné otvárať kryt a obsluha je pohodlnejšia.

Pripojenie Wifi a Ethernet

Môžete di vybrať medzi WIFI pripojením, alebo LAN pripojením kamery k routeru so sieťovým káblom. Bez napájacích káblov a ethernetových káblov, nastavenie trvá len niekoľko minút.

Jednoduchá inštalácia

IP kamera je otočná o 360° v základni, takže ju môžete bezpečne nainštalovať na strop alebo stenu. Za pár minút máte prepracovaný bezpečnostný systém.

Spolupracuje s Alexa a Google Assistant

Na ovládanie kamier Imou použite Amazon Echo Show, alebo Google Home.

Viac možností uloženia

Vďaka viacerým možnostiam ukladania si môžete vybrať, kam chcete svoje nahrávky uložiť. WiFi kamera môže dokonca uložiť na všetky tri miesta súčasne pre dodatočnú zálohu v prípade poškodenia kamery, alebo zlyhania siete.

Aplikácia Imou life

Vzdialené prezeranie, kedykoľvek a kdekoľvek. Podpora mobilného zariadenia a počítača. Plná podpora viacerých jazykov vrátane slovenčiny a češtiny. S Imou life APP môžete zachytávať, ukladať, chrániť a zdieľať to, čo je pre vás cenné.

Aplikáciu pre Android a iOS si možete stiahnúť tu:

Opis kamery

Obsah balenia:

 • kamera Imou Bullet 2C-D
 • užívatelský manuál SK/CZ…
 • napájací adaptér
 • balík skrutiek
 • šablóna pre montáž
 • vodotesný konektor

Ďalšie informácie

Typ technológie

,

Kódovanie

Inteligentné funkcie

, ,

Napájanie

Podpora kariet

Zväčšenie

Wi-Fi prepojenie

Aplikácia

,

Rozlíšenie

Stupeň krytia

Prostredie

Výrobca

Hmotnosť

Rozmery

Záruka

Certifikáty

,

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Wifi kamera Dahua Imou Bullet 2C-D IPC-F22P-D”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *